Sędziowie: Brylant i Liściu (5)
serial dokumentalny Polska 2021
W skrócie: | Sędzia Kamil Wójcik opowie o tym, jak na co dzień opiekuje się swoim niepełnosprawnym dzieckiem. Tomasz Listkiewicz to syn byłego prezesa PZPN. Od dawna pracuje już tylko na swoje nazwisko. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 23 lutego pojutrze |
14:30 | CANAL+ 360 |
sobota, 1 marca za 8 dni |
17:10 | CANAL+ 360 |
Opis
Ośmioodcinkowa seria ukazująca kulisy pracy polskich sędziów piłkarskich. Będziemy mieli wyjątkową okazję nie tylko zobaczyć, ale także usłyszeć ich podczas prowadzenia meczów. Poznamy również inne perspektywy tego zawodu oraz trochę życia prywatnego znanych arbitrów.
W tym odcinku
Sędzia Kamil Wójcik w środowisku piłkarskim zwany Brylantem opowie o tym, jak na co dzień opiekuje się swoim niepełnosprawnym synem. Tomasz Listkiewicz to syn byłego arbitra i prezesa PZPN. Jednak od dawna pracuje już tylko na swoje nazwisko.
Zobacz także
- Sędziowie: Musiałek (4) - serial dokumentalny - sobota, 22 lutego 17:10
- Sędziowie: Sylwek (6) - serial dokumentalny - niedziela, 23 lutego 15:20
- Sędziowie: Raczek (7) - serial dokumentalny - niedziela, 2 marca 14:30
- Sędziowie: VAR (8) - serial dokumentalny - niedziela, 2 marca 15:15
- Sędziowie: Zostań sędzią (9) - serial dokumentalny - niedziela, 2 marca 15:45
- Sędziowie: Saimon (1) - serial dokumentalny - wtorek, 4 marca 7:05
- Sędziowie: Kwiatek (2) - serial dokumentalny - wtorek, 4 marca 8:00