Sąsiedzi: Serce matki (87)

Sąsiedzi: Serce matki (87)

serial komediowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Marek Siudym, Ewa Szykulska, Michał Milowicz, Małgorzata Lewińska
Reżyseria:Feridun Erol
W skrócie:Czaruś, synek Patrycji i Cezarego, kończy trzy lata. Rodzina decyduje, że czas, by zaczął chodzić do przedszkola. Tej opinii nie podziela Patrycja, która nie chce rozstawać się z dzieckiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Scenki z życia rodzin mieszkających po sąsiedzku. Helena i Stanisław to małżeństwo w średnim wieku. Zaprzyjaźniają się z Patrycją i Cezarym.

W tym odcinku

Czaruś, synek Patrycji i Cezarego, kończy trzy lata. Rodzina decyduje, że już najwyższy czas, by zaczął chodzić do przedszkola. Tej opinii nie podziela Patrycja, która nie ma ochoty rozstawać się z dzieckiem. Cezary bierze więc sprawy w swoje ręce. Prowadzi Czarusia do przedszkola. Już wkrótce Patrycja zostaje poddana kolejnej ciężkiej próbie. Czaruś przechodzi operację wycięcia migdałków. Matka dowiaduje się, że nie może spędzić nocy w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także