Samo życie (965)

Samo życie

odc. 965

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Edyta Olszówka, Dariusz Wnuk, Monika Krzywkowska, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak
W skrócie:Policjanci przesłuchują gospodynię Józefa. Teresa, Zyga i Sandał bezskutecznie szukają Kacpra. Marysia i Łukasz niepokoją się zniknięciem młodej pary. Janina cieszy się z decyzji Grzegorza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.

W tym odcinku

Policjanci przesłuchują gospodynię Józefa. Teresa, Zyga i Sandał bezskutecznie szukają Kacpra. Marysia i Łukasz coraz bardziej niepokoją się zniknięciem młodej pary. Janina cieszy się, że Grzegorz myśli o stabilizacji. Nie przeszkadza jej także różnica wieku między Jarkiem i Moniką. Tamara zwierza się jej, że nie może mieć dzieci. Janina stara się ją pocieszyć. Opowiada jej o swoich synach. Kacper zjawia się u Haliny. Prosi matkę o wybaczenie. Anna nie umie mu wytłumaczyć, dlaczego ukrywała przed nim prawdę. Kacper zaczyna rozumieć, że kobieta wciąż kocha Józefa. Mówi jej, że zabił ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)