Samo życie
odc. 306
serial obyczajowy Polska 2003
Występują: | Edyta Olszówka, Monika Krzywkowska, Jan Kociniak, Magdalena Smalara |
---|---|
Reżyseria: | Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak |
W skrócie: | Mirek próbuje udowodnić Anicie, że nie może być ojcem dziecka. Irek przyjeżdża do Warszawy. Mówi, że żona poprosiła go o rozwód. Anita informuje synka, że będzie miał rodzeństwo. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.
W tym odcinku
Mirek próbuje udowodnić Anicie, że nie może być ojcem dziecka. Maciek wpada do pokoju i atakuje ojca. Irek przyjeżdża do Warszawy i zatrzymuje się u Leszka. Mówi, że żona poprosiła go o rozwód. Anita informuje synka, że będzie miał rodzeństwo. Zapewnia, że ojcem dziecka jest Mirek. Maciek obiecuje, że postara się być milszy dla taty. Agnieszka czyta artykuł o Przemku, który napisała Gośka. Jest on bardzo krzywdzący, dlatego postanawia jednak przeprowadzić z nim wywiad.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Pacyna reżyseria
-
Wojciech Nowak reżyseria