Samo życie (286)

Samo życie

odc. 286

serial obyczajowy Polska 2003   od 12 lat
Występują:Edyta Olszówka, Monika Krzywkowska, Jan Kociniak, Magdalena Smalara
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak
W skrócie:Janina uważa, że nie należy zmuszać Agnieszki do wyjazdu; nie powinna rezygnować ze studiów i pracy w redakcji. Agnieszka przychodzi pożegnać się z Łukaszem. On namawia ją do pozostania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.

W tym odcinku

Janina uważa, że nie należy zmuszać Agnieszki do wyjazdu. Twierdzi, że dziewczyna doskonale daje sobie radę w Warszawie i nie powinna rezygnować ze studiów i pracy w redakcji. Renia uważa, że lepiej wie, co będzie najlepsze dla jej córki, i prosi Janinę, by przestała się wtrącać w jej sprawy. Agnieszka przychodzi pożegnać się z Łukaszem przed wyjazdem do Dęblina. Chłopak stara się przekonać ją do pozostania w Warszawie. Proponuje, że odstąpi jej mieszkanie, a sam przeprowadzi się do Kacpra. Mecenas Edward Leński przynosi wiadomość, że postępowanie spadkowe zostało zakończone i Duninowie mają prawo dysponować pieniędzmi, znajdującymi się na kontach Pawła.

Twórcy (pokaż wszystkich)