Samo życie
odc. 258
Występują: | Edyta Olszówka, Monika Krzywkowska, Jan Kociniak, Magdalena Smalara |
---|---|
Reżyseria: | Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak |
W skrócie: | Agnieszka przyjmuje zaproszenie Dony. Łukasz dowiaduje się o rozmowie z doktorem Kuczyńskim, który uważa, że będzie on mógł chodzić. Łukasz opowiada Janinie o telefonie Jerzego. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.
W tym odcinku
Agnieszka przyjmuje zaproszenie Dony. Kinga jest zaskoczona. Przeprasza za najście Karola i obiecuje, że to się już nie powtórzy. Agnieszka przyznaje się, że sprowadzenie orkiestry było jej pomysłem. Łukasz odsłuchuje wiadomość od Augustynka. Dowiaduje się o rozmowie z doktorem Kuczyńskim, który uważa, że Łukasz będzie mógł chodzić. Szafrański prosi Agnieszkę, żeby przyszła do redakcji i pomogła w przygotowaniu kolejnego numeru. Opracowywanie materiałów agencyjnych idzie jej znakomicie. Marek proponuje jej pracę na pół etatu. Kinga przestrzega przyjaciółkę przed przeprowadzką do Dony, jednak Agnieszka nie podziela jej obaw. Łukasz opowiada Janinie o telefonie Jerzego. Mówi też, że wybiera się na konsultacje do Dęblina.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Pacyna reżyseria
-
Wojciech Nowak reżyseria