Samo życie (1274)

Samo życie

odc. 1274

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Edyta Olszówka, Dariusz Wnuk, Monika Krzywkowska, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak
W skrócie:Zięba przyznaje się Marysi do oszustwa w sprawie śmierci Szpunara. Oświadcza, że w tej sytuacji musi się wyprowadzić. Łukasz bardzo przeżywa rozprawę. Zwierza się Irkowi, że tęskni za córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.

W tym odcinku

Zięba przyznaje się przed Marią do oszustwa w sprawie śmierci Szpunara Ona nie może uwierzyć w to co słyszy. Ma do niego pretensje. Zięba oświadcza jej, że w zaistniałej sytuacji musi się wyprowadzić. Teresa poszukuje domu, który mogłaby kupić. Wydaje się, że znalazła okolicę, gdzie mogłaby osiedlić się z Łukaszkiem. Tymczasem Łukasz bardzo przeżywa rozprawę. Zwierza się Irkowi, że tęskni za córką. Przyjaciel radzi mu odwiedzenie Zosi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)