SOS - Sablewska od stylu (6)
W skrócie: | Maja Sablewska pomoże 29-letniej Victorii, która nie ma własnego stylu. Szkolna pielęgniarka i doktorantka w swojej szafie przechowuje kilkadziesiąt sukienek. Całkowicie zrezygnowała ze spodni. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 1 kwietnia za 12 dni |
14:30 | Discovery Life |
Opis
W drugiej edycji programu - podobnie jak w poprzedniej - Maja Sablewska w 48 godzin stara się doprowadzić do metamorfozy uczestniczek programu. Pomaga im odnaleźć się w świecie mody w taki sposób, by nie zatracili w nim siebie. Uzupełnia i wzbogaca ich styl o elementy specjalnie pod nie dobrane i uwydatniające ich osobowość. W programie zabierają głos także osoby bliskie uczestniczkom.
W tym odcinku Maja Sablewska zajmie się niespełna trzydziestoletnią Victorią, której po prawdzie nie brakuje charakteru, jednak według prowadzącej - nie ma własnego stylu. Dwudziestodziewięciolatka jest z zawodu szkolną pielęgniarką, robi także doktorat z pielęgniarstwa. W swojej szafie przechowuje kilkadziesiąt sukienek, niektóre z nich mają nawet imiona, całkowicie jednak zrezygnowała ze spodni. M.in. właśnie do nich będzie próbowała przekonać Victorię Maja.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maja Sablewska gospodarz
Zobacz także
- SOS - Sablewska od stylu (7) - program rozrywkowy - dziś, 20 marca 13:45
- SOS - Sablewska od stylu (8) - program rozrywkowy - dziś, 20 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- SOS - Sablewska od stylu (9) - program rozrywkowy - piątek, 21 marca 14:30 i 2 późniejsze emisje
- SOS - Sablewska od stylu (10) - program rozrywkowy - poniedziałek, 24 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- SOS - Sablewska od stylu (1) - program rozrywkowy - wtorek, 25 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- SOS - Sablewska od stylu (2) - program rozrywkowy - środa, 26 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- SOS - Sablewska od stylu (3) - program rozrywkowy - czwartek, 27 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- SOS - Sablewska od stylu (4) - program rozrywkowy - piątek, 28 marca 14:30 i 2 późniejsze emisje
- SOS - Sablewska od stylu (5) - program rozrywkowy - poniedziałek, 31 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja