Rozmowy w toku: Jak zostałam galerianką...

Rozmowy w toku

Jak zostałam galerianką...

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Gośćmi programu są nastoletnie prostytutki, Sandra, Gosia, Sabina i Beata.. Zaczęły się umawiać z mężczyznami, ponieważ brakowało im pieniędzy na modne ubrania, kosmetyki i imprezy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca i zaproszeni eksperci pomagają rozwiązywać konflikty rodzinne. Podpowiadają np. jak wyjść z impasu małżeńskiego, czy tego między rodzicami a dziećmi. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia.

Gośćmi dzisiejszego wydania programu są nastoletnie prostytutki. Zaczęły się umawiać z mężczyznami, ponieważ brakowało im pieniędzy na modne ubrania, kosmetyki i imprezy. Swoje szokujące historie opowiedzą Sandra, Gosia, Sabina i Beata.

Twórcy (pokaż wszystkich)