Rolnicy. Podlasie (26)
W skrócie: | Genek i Jastrząb wiozą w taczce worek zboża dla gołębi. Dojście z balastem do Strabli okazuje się zbyt męczące, dlatego rezygnują z wyprawy. W Pokaniewie Tomek grodzi pastwisko dla jałówek. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 2 kwietnia wczoraj |
18:00 | Fokus TV |
Opis
W kolejnym sezonie serialu dokumentaliści wracają na Podlasie, żeby zobaczyć, jak toczy się życie Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz, Natalii i Michała z Haciek oraz Gienia i Andrzeja. Zaprezentują również nowych bohaterów serii. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. W gospodarstwach rodzą się młode, które wymagają opieki, także weterynaryjnej. Gospodarze realizują różne pomysły, niekiedy brawurowe, czasem decydują się na ryzykowne inwestycje. Wiele planów może zostać zniweczonych przez niekorzystne warunki pogodowe.
W tym odcinku
Genek i Jastrząb wiozą w taczce worek zboża dla gołębi. Po drodze rozmawiają o tych ptakach, a także o rodzinie i potomstwie. Dojście z balastem do Strabli jest męczące, dlatego w końcu rezygnują z wyprawy, a zboże postanawiają dać spotkanym na pobliskim pastwisku koniom. W Pokaniewie Tomek z pomocnikami grodzi pastwisko dla jałówek. Monika ma montować prądowe izolatory, ale napotyka problem i musi jechać do miasta, by kupić rzeczy, które go rozwiążą. Po skończonej pracy wszyscy przeganiają stado na pastwisko. Do Jurka z Ciełuszek przyjeżdża z wizytą Maciek. Ma pomóc rolnikowi w naszykowaniu koni na wystawę oraz przygotowaniu letniego pastwiska dla klaczy. U Maćka zjawia się także doktor Agnieszka, która sprawdza, czy klacze są źrebne i czy ciąże rozwijają się prawidłowo.
Zobacz także
- Rolnicy. Podlasie (19) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 1:00
- Rolnicy. Podlasie (20) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 2:00
- Rolnicy. Podlasie (21) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 3:00
- Rolnicy. Podlasie (22) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 4:00
- Rolnicy. Podlasie (28) - serial dokumentalny - dziś, 3 kwietnia 18:00
- Rolnicy. Podlasie (25) - serial dokumentalny - dziś, 3 kwietnia 18:00
- Rolnicy. Podlasie (29) - serial dokumentalny - dziś, 3 kwietnia 19:00
- Rolnicy. Podlasie (23) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 1:00
- Rolnicy. Podlasie (24) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 2:00
- Rolnicy. Podlasie (25) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 3:00