Rodzinny interes: Niebezpieczna miłość (26)
Występują: | Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska |
---|---|
Reżyseria: | Tomasz Średniawa |
W skrócie: | Do salonu przychodzi Krystyna, której mąż zginął w wypadku. Ela odkrywa pewną tajemnicę kobiety. W warsztacie pojawia się Henio. Mężczyzna prosi mechaników, aby cofnęli licznik w jego aucie. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.
W tym odcinku
Do salonu fryzjerskiego przychodzi Krystyna, której mąż zginął w wypadku. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) niespodziewanie odkrywa pewną tajemnicę kobiety. W warsztacie samochodowym pojawia się Henio. Mężczyzna chce sprzedać swoje auto, dlatego prosi mechaników, aby cofnęli mu licznik. Kiedy odmawiają, Henio robi to w innym zakładzie i sprzedaje samochód Antoniemu. Do warsztatu przychodzą także nieznajomi mężczyźni, którzy proponują Ryszardowi (Ireneusz Dydliński) szemrany interes.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Marek Krupski
jako Wojtek -
Ireneusz Dydliński
jako Ryszard -
Katarzyna Taracińska-Badura
jako Ela -
Marta Zgutczyńska
jako Jola -
Magdalena Modra-Krupska
jako Viola -
Dariusz Kordek
jako Dariusz Witter -
Roman Szczeblewski
jako Bronek -
Patryk Janas
jako Dawid -
Jost Sołtysiewicz
-
Andrea Lasota
-
Marlena Burian
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Średniawa reżyseria
Zobacz także
- Rodzinny interes - komedia kryminalna - sobota, 3 maja 10:25
- Agent taki jak ty: Rodzinny interes - serial dokumentalny - czwartek, 8 maja 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinny interes - film obyczajowy - piątek, 9 maja 17:35