Rodzinka.pl: Wiosno, wrócisz? (154)
Występują: | Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski |
---|---|
Reżyseria: | Patrick Yoka, Karol Klementewicz |
W skrócie: | Ludwik przedstawia synom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór. Dyskusja przebiega wyjątkowo kulturalnie. Ludwik chce znaleźć dom do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. |
Oglądaj w telewizji
Opis
W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.
W tym odcinku
Ludwik przedstawia chłopcom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór. Wbrew zwyczajowi dyskusja przebiega w wyjątkowo kulturalny sposób, co cieszy Natalię. Ludwik buszuje w internecie. Ma nadzieję, że uda mu się znaleźć dom do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Kuba zwierza się mamie, że Paula go zdradziła. Boska zaskakuje go swoim podejściem do sprawy. Tomek wyjeżdża do Londynu. Dostaje od rodziców listę zaleceń, które powinien wziąć sobie do serca.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Małgorzata Kożuchowska
jako Natalia Boska -
Tomasz Karolak
jako Ludwik Boski -
Maciej Musiał
jako Tomek Boski -
Adam Zdrójkowski
jako Kuba Boski -
Mateusz Pawłowski
jako Kacper Boski -
Jacek Braciak
jako Marek -
Agata Kulesza
jako Maria -
Julia Wieniawa-Narkiewicz
-
Halina Skoczyńska
jako babcia Janina
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka reżyseria
-
Karol Klementewicz reżyseria
Zobacz także
- Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152) - serial komediowy - noc pt./sob., 21 na 22 lutego 4:05 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Rodzicem być! (144) - serial komediowy - dziś, 22 lutego 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Tradycyjnie nowoczesne święta (145) - serial komediowy - dziś, 22 lutego 10:25 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Tu są dzieci!!! (139) - serial komediowy - dziś, 22 lutego 19:25 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (27) - serial komediowy - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 3:55
- Rodzinka.pl: Urocze nastolatki (28) - serial komediowy - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 4:30
- Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29) - serial komediowy - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 5:10
- Rodzinka.pl: Podejmowanie decyzji (146) - serial komediowy - niedziela, 23 lutego 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Milcząca większość (147) - serial komediowy - niedziela, 23 lutego 10:25 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Lepiej nie wiedzieć (140) - serial komediowy - niedziela, 23 lutego 19:20 i 1 późniejsza emisja