Rodzinka.pl: Normalna polska rodzina (209)
Występują: | Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski |
---|---|
Reżyseria: | Patrick Yoka |
W skrócie: | Kacper dostrzega, że rodzice się postarzeli. Wypytuje Ludwika, czy nie żałuje decyzji o małżeństwie. Romantyczny wieczór Natalii i Ludwika zakłóca wizyta Tomka i Bola w towarzystwie policji. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 20 marca za 11 dni |
20:45 | TVP HD (z napisami) |
Opis
Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Odwołany ślub Tomka i Magdy mocno namieszał w życiu rodziny i wszyscy zastanawiają się, co z tego wyniknie. Tymczasem Paula i Agata rywalizują o względy Kuby, a najmłodszy z chłopców uczy się podejścia do kobiet.
W tym odcinku
Paula i Kuba rozmawiają o dzieciach. Kacper dostrzega, że jego rodzice się postarzeli. Wypytuje Ludwika, czy nie żałuje decyzji o małżeństwie. Tymczasem do domu Boskich przybywa Magda. Romantyczny wieczór Natalii i Ludwika zakłóca wizyta Tomka i Bola w towarzystwie policji.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Małgorzata Kożuchowska
jako Natalia Boska -
Tomasz Karolak
jako Ludwik Boski -
Maciej Musiał
jako Tomek Boski -
Adam Zdrójkowski
jako Kuba Boski -
Mateusz Pawłowski
jako Kacper Boski -
Jacek Braciak
jako Marek -
Agata Kulesza
jako Maria -
Olga Kalicka
-
Magdalena Stużyńska
jako Viola -
Emilia Dankwa
jako Zosia
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka reżyseria
Zobacz także
- Rodzinka.pl: Rodzicem być! (144) - serial komediowy - dziś, 9 marca 19:20
- Rodzinka.pl: Nowe życie (158) - serial komediowy - noc niedz./pon., 9 na 10 marca 3:40 i 2 późniejsze emisje
- Rodzinka.pl: Dziewczyna Tomka (5) - serial komediowy - noc niedz./pon., 9 na 10 marca 5:55
- Rodzinka.pl: Jajo i kura (157) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 7:55 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Co jest do jedzenia? (6) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 12:20 i 1 późniejsza emisja
- Rodzinka.pl: Jedna kobieta, czterech facetów (7) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 12:55 i 2 późniejsze emisje
- Rodzinka.pl: Pstrykasz, więc jesteś (58) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 14:00
- Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu (59) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 14:35
- Rodzinka.pl: Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek (194) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 20:10
- Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195) - serial komediowy - poniedziałek, 10 marca 20:45