Prawdziwe uczucie (105)
(Amores verdaderos)
Występują: | Erika Buenfil, Eduardo Yánez, Eiza González, Sebastián Rulli |
---|---|
Reżyseria: | Salvador Garcini, Ricardo de la Parra |
W skrócie: | Roy mówi Nikki, że nie ma książeczki czekowej. Kobieta daje mu pieniądze. Kendra pokazuje Nelsonowi USG, choć zdaje sobie sprawę z jego obojętności. Arriaga i Victoria wyznają sobie miłość. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historia miłości Victorii Balvanery (Erika Buenfil), właścicielki olbrzymich obszarów i agencji reklamowej, oraz Jose Angela (Eduardo Yańez), zarządcy majątku Victorii i jej prywatnego ochroniarza. Zaradna bizneswomen tkwi w nieudanym małżeństwie z Nelsonem Brizzą (Guillermo Capetillo), który poślubił ją wyłącznie dla pieniędzy, a teraz ją zdradza. Mają córkę Nicole (Eiza Gonzalez), która cierpi na anoreksję i bulimię, jest kapryśna i zarozumiała, nie szanuje nikogo oprócz ukochanego dziadka Anibala (Enrique Rocha) - ojca Victorii i Adriany. Jose Angel rozpacza po śmierci żony Cristiny, która była nieślubnym dzieckiem dumnego Anibala. Mężczyzna wychowuje córkę Lilianę, która naprawdę jest dzieckiem Adriany Balvanery (Natalia Esperon). Nicole poniża dziewczynę, choć nie wie, że są spokrewnione. Sytuację między Nicole i Lilianą dodatkowo zaostrzają uczucia kobiet do jednego mężczyzny Francisca, prywatnego ochroniarza Nicole. "Prawdziwe uczucie" to kolejny telewizyjny hit Televisy meksykańskiej spółki medialnej.
W tym odcinku
Roy mówi Nikki, że nie ma książeczki czekowej, gdyż od dawna mieszkał poza Meksykiem. Dziewczyna daje mu pieniądze. Kendra pokazuje Nelsonowi swoje USG; chociaż zdaje sobie sprawę, że mężczyzny to nie interesuje. Arriaga i Victoria wyznają sobie miłość. Nie wiedzą, co dalej zrobić z uczuciem, które ich połączyło.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Erika Buenfil
jako Victoria Balvanera -
Eduardo Yánez
jako José Ángel Arriaga -
Eiza González
jako Nikki Brizz Balvanera -
Sebastián Rulli
jako Francisco Guzmán -
Guillermo Capetillo
jako Nelson Brizz -
Marjorie De Sousa
jako Kendra Ferreti -
Sherlyn
jako Liliana Arriaga -
Francisco Gattorno
jako Santino Roca 'Salsero' -
Mónika Sánchez
jako Cristina Corona de Arriaga -
Lilia Aragón
jako Odette Longoria -
Arzate Arminius
-
Omar Ayala
jako Secuestrador -
Alejandro Baruch
-
Fernando Bueno
-
Facundo Caferatta
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Marcela Citterio scenariusz
-
Enrique Estevanez scenariusz
-
Salvador Garcini reżyseria
-
Ricardo de la Parra reżyseria