Polskie zabójczynie 4: Zerwane więzi (4)
serial dokumentalny Polska
W skrócie: | W 2006 roku zaginęła 21-letnia Anna. Po dwóch dniach znaleziono w rzece jej zwłoki. Śledczy podejrzewali o morderstwo 17-letnią siostrę ofiary Bernadettę i jej 25-letniego chłopaka. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 29 marca za 12 dni |
11:50 | CI Polsat |
Opis
Widzowie poznają szczegóły spraw zbrodni, do których doszło w naszym kraju z inicjatywy kobiet. Autorzy ujawniają okoliczności poszczególnych morderstw, które nie zawsze były znane opinii publicznej. W tym sezonie jest przedstawiona m.in. sprawa nagłej śmierci pracownika bełchatowskiej kopalni.
W tym odcinku
W maju 2006 r. zaginęła 21-letnia Anna. Poszukiwania młodej kobiety trwały dwa dni. Po tym czasie znaleziono w rzece ubrania zaginionej, a niebawem również jej posiniaczone ciało ze śladami duszenia na szyi. W kręgu głównych podejrzanych o morderstwo znalazła się 17-letnia siostra ofiary, Bernadetta, wraz ze swoim chłopakiem, 25-letnim Dominikiem, który wcześniej był partnerem Anny.
Zobacz także
- Świat według Kiepskich: Zerwane więzi (264) - serial komediowy - poniedziałek, 24 marca 23:30
- Polskie zabójczynie 4: Toksyczny związek (3) - serial dokumentalny - środa, 26 marca 21:30 i 1 późniejsza emisja