Policjanci z Miami: Rytuały przejścia (17)
(Miami Vice: Rites of Passage)
Występują: | Don Johnson, Edward James Olmos, Michael Talbott, Philip Michael Thomas |
---|---|
Reżyseria: | David Anspaugh |
W skrócie: | Policjantka Valerie szuka w Miami siostry. Została ona kochanką Traynora, który organizuje rozrywki dla VIP-ów. Dziewczyna umiera na skutek przedawkowania. Valerie chce pomścić jej śmierć. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Sonny Crockett (Don Johnson) jest jednym z najlepszych policjantów w Miami Vice. Odkąd wyprowadził się od żony Caroline i małego syna Billy'ego, mieszka na jachcie wraz z aligatorem, którego nazywa Elvis, jeździ skonfiskowanym ferrari wartym 100 tysięcy dolarów i jest typowym pracoholikiem. Swojej pracy oddaje się bez reszty, dlatego nie ma zagadki, której by nie rozwiązał, i przestępcy, którego by nie złapał. Jego nowym partnerem zostaje Ricardo Tubbs (Philip Michael Thomas), który dotychczas pracował w Nowym Jorku. Podobne doświadczenia życiowe zbliżają mężczyzn do siebie. Mimo odmiennych charakterów tworzą niezwykle skuteczną parę detektywów.
W tym odcinku
Agentka policji z Nowego Jorku, Valerie Gordon szuka w Miami swojej zaginionej młodszej siostry, Diane, która pół roku temu uciekła z domu. Kiedy policja dostaje informacje o znalezieniu w rzece kobiecego ciała, agentka razem z Tubbsem i Crocketem jadą zidentyfikować zwłoki. Na szczęście nie jest to Diane. Roco dowiaduje się, że dziewczyna uzależniła się od narkotyków i została kochanką Traynora, który wraz z Lile organizuje imprezy dla dyplomatów i znanych osobistości. Zapewnia im rozrywkę i umawia z kobietami. Valerie odnajduje Diane i wysyła ją do kliniki odwykowej. Jednak dziewczyna kontaktuje się z Traynorem. Wkrótce potem umiera na skutek przedawkowania narkotyków. Valerie udaje, że odlatuje do Nowego Jorku. Jedzie do mieszkania Traynora, żeby zemścić się za śmierć siostry.
Nagrody
Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym, Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym
Występują (pokaż wszystkich)
-
Don Johnson
jako det. James "Sonny" Crockett -
Edward James Olmos
jako porucznik Martin Castillo -
Michael Talbott
jako det. Stan Switek -
Philip Michael Thomas
jako det. Ricardo Tubbs -
Olivia Brown
jako det. Trudy Joplin -
Saundra Santiago
jako det. Gina Navarro Calabrese -
John Diehl
jako det. Larry Zito
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
David Anspaugh reżyseria