Pokojówka na Manhattanie (96)

Pokojówka na Manhattanie

odc. 96

(Una maid en Manhattan)

telenowela USA 2011   od 12 lat
Występują:Litzy, Eugenio Siller, Vanessa Villela, Jorge Eduardo García
Reżyseria:Nicolás Di Blasi, Jaime Segura
W skrócie:Carmen sugeruje Marisie, że między Tyronem a Calixtą coś jest. Cristobal szuka Marisy, by z nią porozmawiać. Catalina dzwoni do Bruna. Prosi, by przyniósł pieniądze na ochronę w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda Meksykanka Marisa Luján (Litzy) i jej 10-letni syn przeprowadzają się do USA. Po krótkim pobycie w Los Angeles, przenoszą się na Manhattan. Kobieta zatrudnia się jako pokojówka w jednym z najbardziej luksusowych, nowojorskich hoteli. Wkrótce Marisa poznaje Cristobala (Eugenio Siller) - bogatego biznesmena. Tych dwoje połączy przeznaczenie, lecz zanim znajdą drogę do szczęścia będą musieli odkryć swe prawdziwe tożsamości i pokonać wiele przeciwności losu. Historia oparta na filmie "Pokojówka na Manhattanie" z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem.

W tym odcinku

Carmen sugeruje Marisie, że między Tyronem a Calixtą coś jest. Cristobal szuka Marisy, ponieważ zamierza przeprowadzić z nią poważną rozmowę. Nagle widzi ją w towarzystwie Franka i dzieci. Mężczyzna prosi Cristobala, aby do nich dołączył. Ten jednak odmawia. Catalina dzwoni do Bruna. Prosi go, by przyniósł pieniądze, aby mogła zapłacić za swoją ochronę w więzieniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także