Pojedynek na podróże (2/8)
W skrócie: | Dysponujący dwoma tysiącami złotych Kuba i Kasia wyruszają w podróż do Estonii, z przesiadką w Finlandii. Hania w towarzystwie swojej mamy Marii Winiarskiej postanawia odwiedzić stolicę Niemiec. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dwie pary, których pasją jest odwiedzanie różnych zakątków świata, rywalizują o tytuł mistrzów organizacji wakacyjnych wypadów. Każdy z uczestników posiada duże doświadczenie w podróżowaniu i dzieli się tą wiedzą z widzami. Poszczególne ekipy organizują po dwie różne wyprawy, często w najdalsze zakątki świata, takie jak Oman, Peru czy Malediwy. Muszą przy tym zmieścić się z wydatkami w ustalonym odgórnie budżecie. Autorzy śledzą przygotowania m.in. Kasi i Kuby, pary ekscentrycznych i odważnych turystów, którzy swoje wyprawy relacjonują w social mediach. Mózgiem innej ekipy jest Hanna Zborowska-Neves, również prowadząca własny kanał podróżniczy w mediach społecznościowych. W zależności od kierunku podróży towarzyszą jej różne bliskie osoby. Są wśród nich mama Maria Winiarska, siostra Zofia Zborowska-Wrona, a także przyjaciółki i dzieci. Widzowie nie tylko dowiedzą się, w jaki sposób zaplanować tani wypoczynek w ciekawym miejscu, ale również poznają wiele ciekawych porad dotyczących podróżowania i turystyki.
Dysponujący dwoma tysiącami złotych Kuba i Kasia wyruszają w podróż do Estonii, z przesiadką w Finlandii. Hania w towarzystwie swojej mamy Marii Winiarskiej postanawia odwiedzić stolicę Niemiec. Nie wiadomo jednak, czy tysiączłotowy budżet wystarczy, aby panie dały radę dojechać na miejsce, skorzystać z miejscowych atrakcji oraz zjeść i przenocować w zadowalających warunkach.
Zobacz także
- Pojedynek na podróże (9/10) - program rozrywkowy - dziś, 12 marca 22:50 i 1 późniejsza emisja
- Pojedynek na podróże (10) - program rozrywkowy - niedziela, 16 marca 16:30 i 3 późniejsze emisje
- Pojedynek na podróże (1/10) - program rozrywkowy - niedziela, 23 marca 16:30 i 1 późniejsza emisja