Pierwsza miłość (4008)
Występują: | Anna Samusionek, Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger |
---|---|
Reżyseria: | Jakub Miszczak, Marzena Szołtysik, Natalia Siwicka, Wojciech Todorow |
W skrócie: | Bartek i Emilka jadą do Wrocławia na rozprawę sądową. Po drodze psuje im się samochód. Łucja Reterska zamierza na własną rękę odnaleźć syna. Wynajmuje detektywa. W poszukiwania wciąga też Melkę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 5 maja za 13 dni |
18:00 | Polsat |
Opis
Ciąg dalszy perypetii grupy wrocławian oraz zaprzyjaźnionych z nimi mieszkańców Wadlewa. W życiu wielu z nich pojawią się zawirowania, nowe miłości, rozstania, ale też niebezpieczne sytuacje, w które zostaną wplątani. Piotrek (Michał Mikołajczak) zaczyna się domyślać, że w sprawę handlu bronią może być zamieszana jego ukochana, Melka (Ewa Jakubowicz). Marysia (Aneta Zając) pomimo oporu Grażyny (Grażyna Wolszczak) stara się rozwiązać zagadkę operacji, która mogła zostać nieprawidłowo przeprowadzona. W tym samym czasie małżeństwo jej siostry ciotecznej Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) wisi na włosku. Już wkrótce może się bowiem wydać, że to jej mąż Janek (Maciej Mikołajczyk) jest ojcem dziecka Lilki (Sylwia Sokołowska). Ważą się także losy małżeństwa Maurycego (Dawid Dziarkowski) i Lucynki (Delfina Wilkońska), w które próbuje ingerować Maja (Julia Kamińska).
W tym odcinku
Bartek i Emilka jadą do Wrocławia na rozprawę apelacyjną w sprawie nielegalnego posiadania broni. Po drodze psuje im się samochód. Tymczasem adwokat ostrzega małżonków, że jeśli nie zdążą na czas, Miedzianowski nie ma co liczyć na pozytywne rozpatrzenie sprawy. Marian Śmiałek wybiera się do urzędu gminy. Wyrzuca Sewerynowi, że pozbawił fabrykę Emilki dotacji, a jednocześnie wydaje unijne pieniądze na fanaberie żony. Wkrótce odzywa się do niego dawny wójt. Przekonuje mężczyznę, żeby pomógł mu wrócić na urząd. Łucja Reterska, która zamierza na własną rękę odnaleźć syna, wynajmuje prywatnego detektywa. W poszukiwania wciąga także Melkę. Dziewczyna drży w obawie, że śledczy ją zdemaskuje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anna Samusionek
-
Aneta Zając
jako Marysia -
Grażyna Wolszczak
jako Grażyna Weksler -
Karol Strasburger
jako Karol Weksler -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Kulczycka -
Anna Ilczuk
jako Emilia -
Paweł Krucz
jako Błażej Król -
Paweł Okoński
jako Marian Śmiałek -
Rafał Kwietniewski
jako lekarz Bartek Miedzianowski -
Łukasz Płoszajski
jako Artur Kulczycki -
Dominika Kojro
jako Ola Król -
Jan Jankowski
jako Grzegorz Król -
Agnieszka Wielgosz
jako Malwina Florek -
Halszka Lehman
jako Wiktoria -
Michał Mikołajczak
jako policjant Piotr Majczyk -
Urszula Dębska
jako Sabina Weksler -
Marcin Rogacewicz
jako Ksawery -
Błażej Michalski
jako Mikołaj "Mikser" Serczyński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jakub Miszczak reżyseria
-
Marzena Szołtysik reżyseria
-
Natalia Siwicka reżyseria
-
Wojciech Todorow reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4000) - serial obyczajowy - dziś, 22 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4001) - serial obyczajowy - środa, 23 kwietnia 18:00
- Ten moment: Pierwsza miłość (2/20) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 23 na 24 kwietnia 4:55
- Pierwsza miłość (4002) - serial obyczajowy - czwartek, 24 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4003) - serial obyczajowy - piątek, 25 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4004) - serial obyczajowy - poniedziałek, 28 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4005) - serial obyczajowy - wtorek, 29 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4006) - serial obyczajowy - środa, 30 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4007) - serial obyczajowy - piątek, 2 maja 18:00