Pierwsza miłość
odc. 1068
Występują: | Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Maciej Tomaszewski, Aleksandra Zienkiewicz |
---|---|
W skrócie: | Artur jest przekonany o niewinności Pawła. Tymczasem on dowiaduje się od adwokata, że w jego mieszkaniu znaleziono narzędzie zbrodni. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Głównym wątkiem serialu są miłosne perypetie Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk), których uczucie jest często wystawiane na ciężkie próby. Troski codziennego życia dzielą oni z najbliższymi przyjaciółmi Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Arturem (Lukasz Płoszajski). Kinga jest mocno stąpającą po ziemi samotną matką, niemającą jednak szczęścia do mężczyzn. Bartek to z kolei romantyczny lekarz, będący uosobieniem cech, których szukają w mężczyznach prawie wszystkie kobiety. Najbardziej zwariowany z tej trójki jest Artur, playboy i flirciarz, który nie raz udowodnił, że nie jest zdolny do życia u boku jednej kobiety. Akcja serialu toczy się także we wsi Wadlewo, gdzie mieszkają Emilka Śmiałek (Anna Ilczuk) i jej ojciec Marian (Paweł Okoński). Rodzina ta niejednokrotnie mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi. Z kolei kłopoty wczesnej dorosłości nękają Olę (Dominika Kojro) i Błażeja (Paweł Krucz) Królów oraz ich przyjaciół Sabinę (Urszula Dębska) oraz Mikołaja (Błażej Michalski). Oprócz problemów miłosnych stają oni także przed naprawdę poważnymi życiowymi dylematami.
W tym odcinku
Artur jest przekonany o niewinności Pawła i próbuje mu pomóc. Chce go jak najszybciej wyciągnąć z więzienia. W tym celu kontaktuje się z Bazylem, informatykiem pracującym dla serwisu "Pierwsza miłość". Wiedząc, że chłopak jest świetnym hakerem, składa mu nielegalną propozycję. Tymczasem w więzieniu Paweł rozpoznaje Rudnego. Współwięźniowie radzą Krzyżanowskiemu, by trzymał się od niego z daleka. Paweł dowiaduje się od adwokata, że w jego mieszkaniu znaleziono klucz francuski, którym dokonano zbrodni. Podejrzewa, że ktoś próbuje go wrobić w morderstwo. Magda postanawia sfałszować dowód tożsamości, by móc odwiedzać Pawła. Grzegorz podejrzewa Błażeja o homoseksualizm i próbuje przeprowadzić z synem poważną rozmowę. Tymczasem Ola bezskutecznie próbuje dostać się na koncert ulubionego zespołu. Z pomocą przychodzi jej przypadkowy chłopak i oddaje jej własny bilet.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Maria Radosz -
Mikołaj Krawczyk
jako Paweł Krzyżanowski -
Maciej Tomaszewski
jako Marek Żukowski -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Żukowska -
Maria Pakulnis
jako Aneta Wróbel-Palkowska -
Andrzej Buszewicz
jako Antoni Radosz -
Marta Klubowicz
jako Mariola Elzbieta Nachorska -
Dominika Figurska
jako Sylwia -
Konrad Imiela
jako Michał
Zobacz także
- Pierwsza miłość (3986) - serial obyczajowy - dziś, 1 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3987) - serial obyczajowy - środa, 2 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3988) - serial obyczajowy - czwartek, 3 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3989) - serial obyczajowy - piątek, 4 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3990) - serial obyczajowy - poniedziałek, 7 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3991) - serial obyczajowy - wtorek, 8 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3992) - serial obyczajowy - środa, 9 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3993) - serial obyczajowy - czwartek, 10 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (3994) - serial obyczajowy - piątek, 11 kwietnia 18:00