Ojciec Mateusz
sezon 6 odc. 78: Wyjazd
serial kryminalny Polska 2011
Występują: | Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Polk, Tamara Arciuch |
---|---|
Reżyseria: | Maciej Dutkiewicz |
W skrócie: | Mateusz podróżuje do Ostii razem z piłkarzami klubu Naprzód Sandomierz. Na stacji benzynowej dochodzi do konfliktu między zawodnikami a Machurą. Chwilę później zostaje on znaleziony martwy. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 30 kwietnia za 4 dni |
23:25 | TVP Seriale (z napisami) |
piątek, 2 maja za 6 dni |
19:35 | TVP Seriale (z napisami) |
poniedziałek, 5 maja za 9 dni |
14:30 | TVP Seriale (z napisami) |
wtorek, 6 maja za 10 dni |
13:40 | TVP Seriale (z napisami) |
Opis
Szósta seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.
W tym odcinku
Biskup wysyła Mateusza do Ostii. Jego obowiązki na czas nieobecności ma przejąć ksiądz Jacek. Podczas podróży duchowny spotyka piłkarzy klubu Naprzód Sandomierz. Bus, którym jadą zatrzymuje się na stacji benzynowej. Tam dochodzi do konfliktu pomiędzy zawodnikami, a żebrzącym o pieniądze Machurą. Kilka chwil później mężczyzna zostaje znaleziony martwy w toalecie. Policja rozpoczyna śledztwo i zmusza Mateusza, jako świadka w sprawie, do pozostania w kraju. Podejrzenia padają na byłego ministranta i jednego z graczy, Adama.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Artur Żmijewski
jako ksiądz Mateusz -
Michał Piela
jako aspirant Nocul -
Piotr Polk
jako komisarz Możejko -
Tamara Arciuch
jako Justyna Malec -
Kinga Preis
jako gospodyni Natalia -
Łukasz Lewandowski
jako kościelny Piotr -
Artur Pontek
jako policjant Marczak -
Rafał Cieszyński
jako policjant Gibalski -
Michał Czernecki
jako policjant Banaś -
Jędrzej Taranek
jako policjant Paruzel -
Sławomir Orzechowski
jako biskup -
Piotr Kozłowski
jako ksiądz Jacek -
Eryk Lubos
jako więzień Grzelak "Pluskwa" -
Aleksandra Górska
jako babcia Lucyna -
Maciej Musiał
jako Michał -
Magdalena Różczka
jako Iga Donat -
Dariusz Kordek
jako aktor Dariusz Donat -
Marek Włodarczyk
jako Soroka -
Krzysztof Wakuliński
jako producent Paweł Donat
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Dutkiewicz reżyseria
-
Jolanta Hartwig-Sosnowska scenariusz
-
Grzegorz Łoszewski scenariusz
Zobacz także
- Ojciec Mateusz 6: Eden (70) - serial kryminalny - dziś, 26 kwietnia 21:30
- Ojciec Mateusz 6: Powrót Piotra (71) - serial kryminalny - dziś, 26 kwietnia 22:30 i 1 późniejsza emisja
- Ojciec Mateusz 6: Fatum (72) - serial kryminalny - dziś, 26 kwietnia 23:25 i 1 późniejsza emisja
- Ojciec Mateusz 6: Zatruta woda (73) - serial kryminalny - poniedziałek, 28 kwietnia 13:40
- Ojciec Mateusz 6: Druga szansa (74) - serial kryminalny - poniedziałek, 28 kwietnia 14:40 i 2 późniejsze emisje
- Ojciec Mateusz 6: Zanik pamięci (75) - serial kryminalny - poniedziałek, 28 kwietnia 19:30 i 3 późniejsze emisje
- Ojciec Mateusz 6: Jacek (76) - serial kryminalny - poniedziałek, 28 kwietnia 23:30 i 4 późniejsze emisje
- Ojciec Mateusz 6: Kolekcjoner (77) - serial kryminalny - wtorek, 29 kwietnia 23:30 i 4 późniejsze emisje
- Ojciec Mateusz 6: Rodzinne więzi (79) - serial kryminalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 0:20 i 4 późniejsze emisje
- Ojciec Mateusz 6: Adrenalina (80) - serial kryminalny - poniedziałek, 5 maja 23:25 i 3 późniejsze emisje