Niezwykłe Stany Prokopa (8/11)
Występują: | Marcin Prokop |
---|---|
W skrócie: | Prowadzący odwiedza ranczo Dixie Dude. Turyści mogą tu zaznać kowbojskiego życia. Marcin Prokop docieka, czy miejsce to pokazuje prawdę o tym, jak wygląda codzienność mieszkańców tej części Ameryki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 17 marca za 13 dni |
23:20 | Travel |
Opis
Marcin Prokop po raz kolejny wyrusza za ocean. Według stereotypu Stany Zjednoczone to miejsce nieskończonych możliwości, gdzie każdy jest w stanie spełniać swoje marzenia. W nowym sezonie programu prowadzący spotka się z ludźmi, którzy znaleźli receptę na życiowy sukces. Chce on w ten sposób dowiedzieć się, czy istnieje zestaw uniwersalnych reguł, które gwarantują szczęście. Odwiedzi między innymi dzielnicę Skid Row w Los Angeles, siedzibę NASA w Pasadenie, pustynię w Utah i kopalnię złota w Colorado. W każdym odcinku widzowie odkryją nowe historie oraz miejsca.
Prowadzący odwiedza ranczo Dixie Dude, które zostało stworzone dla turystów. Można tu pojeździć na koniu, poczuć się jak mieszkaniec prerii i zaznać kowbojskiego życia. Podobnych miejsc są w Teksasie dziesiątki. Marcin Prokop spróbuje dowiedzieć się, czy pokazują one prawdę o tym, jak wygląda codzienność mieszkańców tej części Ameryki. Nie zabraknie również polskiego akcentu. W położonym nieopodal miasteczku Bandera znajduje się kościół wybudowany przez Polaków, w którym proboszczem jest emigrant ze Śląska. Na koniec spotkanie z Ezekielem Mitchellem, zawodowym ujeżdżaczem byków, który opowie prowadzącemu, skąd wzięła się u niego fascynacja tym niebezpiecznym sportem.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- Niezwykłe Stany Prokopa (1/8) - program rozrywkowy - czwartek, 6 marca 22:50 i 2 późniejsze emisje
- Niezwykłe Stany Prokopa (6) - program rozrywkowy - piątek, 7 marca 10:05
- Niezwykłe Stany Prokopa (7) - program rozrywkowy - piątek, 7 marca 10:40
- Niezwykłe Stany Prokopa (8) - program rozrywkowy - piątek, 7 marca 11:15 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykłe Stany Prokopa (1/11) - program rozrywkowy - piątek, 7 marca 11:45 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykłe Stany Prokopa (2/8) - program rozrywkowy - niedziela, 9 marca 11:20 i 4 późniejsze emisje
- Niezwykłe Stany Prokopa (2/11) - program rozrywkowy - poniedziałek, 10 marca 22:50 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykłe Stany Prokopa (3/11) - program rozrywkowy - poniedziałek, 10 marca 23:20 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykłe Stany Prokopa (4/11) - program rozrywkowy - poniedziałek, 10 marca 23:50 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykłe Stany Prokopa (5/11) - program rozrywkowy - piątek, 14 marca 11:45 i 1 późniejsza emisja