Nieustraszony
sezon 1 odc. 14: Bezwzględni
(Knight Rider: Hearts of Stone)
Występują: | David Hasselhoff, Edward Mulhare, Patricia McPherson, Mary McCusker |
---|---|
Reżyseria: | Jeffrey Hayden |
W skrócie: | Do fundacji Devona z prośbą o pomoc zwraca się ksiądz Carlos Laguna. Jego brat jest w gangu, który toczy wojnę z innym gangiem. Carlos zdradza Michaelowi nazwisko łącznika. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Podczas jednej z policyjnych akcji funkcjonariusz Michael Arthur Long (David Hasselhoff) zostaje postrzelony przez przestępców, których ścigał. Porzuconego na pustyni, konającego policjanta odnajduje milioner Wilton Knight (Richard Basehart), szef Fundacji na Rzecz Prawa i Państwa oraz jego wspólnik Devon Miles (Edward Mulhare). Ranny zostaje przetransportowany do szpitala. Tam dzięki zespołowi lekarzy otrzymuje nową twarz oraz tożsamość. W tym samym czasie naukowcy zatrudniani przez Wiltona pracują nad skonstruowaniem myślącego samochodu do zadań specjalnych. Wehikuł przeznaczony jest dla przyszłego agenta specjalnego. Trzy miesiące później Michael (jako Michael Knight) oraz superinteligentny i nowoczesny samochód KITT rozpoczynają służbę w fundacji. Wspólnie rozwiązują bardzo niebezpieczne zagadki kryminalne udzielając sobie wzajemnego wsparcia w najtrudniejszych sytuacjach.
W tym odcinku
Do fundacji Devona z prośbą o pomoc zwraca się ksiądz Carlos Laguna. Jego brat jest gangsterem, którego grupa toczy wojnę z innym gangiem. Carlos zdradza Michaelowi nazwisko łącznika, który ma doprowadzić go do handlarza bronią w jednej z grup przestępczych. Knight spotyka się z kontaktem i udając poważnego kupca, chce nakłonić go do sprzedaży nowoczesnej broni. Niestety nie wszystko przebiega po jego myśli.
Występują (pokaż wszystkich)
-
David Hasselhoff
jako Michael Knight -
Edward Mulhare
jako Devon Miles -
Patricia McPherson
jako Bonnie Barstow -
Mary McCusker
jako Angie Martin -
Rudy Ramos
jako Roberto Laguna -
Jeff Cooper
jako Ricky -
Sam Vlahos
jako Father Carlos Laguna -
Zitto Kazann
jako Emile Pavlon -
Arell Blanton
jako D.D. -
Constance Ball
jako Nurse -
Connie Downing
jako Girl at Party -
Larry Bame
jako Bartender
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jeffrey Hayden reżyseria
-
Glen A. Larson scenariusz
-
Robert Foster scenariusz