Niedziela z...: Ewą Wiśniewską
program kulturalny Polska 2014
W skrócie: | Bohaterka odcinka jest nazywana 'Gajosem w spódnicy'. Ewa Wiśniewska często w wywiadach powtarza, że najważniejszy w jej życiu, obok bliskich osób, jest zawód. Opowie o tym, jak to jest żyć sztuką. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
W studiu goszczą wybitni artyści i inni twórcy polskiej kultury oraz zaproszeni przez nich goście - przyjaciele i współpracownicy. Opowiadają o swojej twórczości i życiu prywatnym. Dzielą się anegdotami i mówią o planach na przyszłość.
Bohaterką odcinka jest aktorka nazywana "Gajosem w spódnicy". Ewa Wiśniewska często w wywiadach powtarza, że najważniejszy w jej życiu, obok bliskich jej osób, jest zawód. Prowadzący będą z nią rozmawiać m.in. o tym, jak to jest żyć sztuką, czy na scenie zdarzało jej się lewitować, jakie znaczenie w jej życiu aktorskimi i osobistym ma moda oraz o tym, jak odpoczywa przy kartach.
Zobacz także
- Niedziela z...: Jackiem Cyganem - program kulturalny - niedziela, 27 kwietnia 17:15 i 6 późniejszych emisji
- Niedziela z... - program kulturalny - niedziela, 27 kwietnia 17:30
- Niedziela z...: twórczością Zbigniewa Wodeckiego - program kulturalny - niedziela, 4 maja 17:15 i 5 późniejszych emisji