Natura w Jedynce: Dzika Kanada: Serce lądu (3)
(Wild Canada - the Eternal Frontier: The Heartland)
serial dokumentalny Kanada/Wielka Brytania/USA/Austria 2014
Reżyseria: | Jeff Turner |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Cztery pięknie sfilmowane i świetnie zmontowane odcinka, które pokazują historię tej części Ameryki Północnej, która leży za kołem podbiegunowym. W dokumencie wykorzystano niesamowite zdjęcia lotnicze i zdumiewające ujęcia poklatkowe. Obejmują one tereny od wschodniego do zachodniego wybrzeża, od równin po puszcze, od ogromnych połaci trawiastych prerii po zimne, pozbawione życia krajobrazy Arktyki. Oto bijące serce prawdziwej dzikiej Kanady.
W tym odcinku
Kanada jest dziką krainą, w której rządzą kontrasty. Znaleźć tu można zarówno prerię, jak i borealne lasy, które ciągną się od jednego do drugiego wybrzeża tego ogromnego kraju.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jeff Turner reżyseria
Zobacz także
- Natura w Jedynce: Ukryte cuda europejskiej przyrody: Niemcy (1/4) - serial dokumentalny - wtorek, 29 kwietnia 12:55
- Natura w Jedynce: Ukryte cuda europejskiej przyrody: Półwysep Iberyjski (2/4) - serial dokumentalny - środa, 30 kwietnia 12:55
- Natura w Jedynce: Ukryte cuda europejskiej przyrody: Grecja (4-ost.) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 12:55
- Natura w Jedynce: Ukryte cuda europejskiej przyrody: Polska (3/4) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 13:25
- Natura w Jedynce: Królestwo mokradeł: Park Narodowy Kakadu (1/4) - serial dokumentalny - wtorek, 6 maja 12:50
- Natura w Jedynce: Królestwo mokradeł: Park Narodowy Pantanal (2/4) - serial dokumentalny - środa, 7 maja 12:50
- Natura w Jedynce: Królestwo mokradeł: Park Narodowy Everglades (3/4) - serial dokumentalny - czwartek, 8 maja 12:50
- Natura w Jedynce: Królestwo mokradeł: Park Narodowy Donana (4-ost.) - serial dokumentalny - piątek, 9 maja 12:50
- Natura w Jedynce: Europejska Amazonia: Rozlewiska (2-ost.) - film dokumentalny - niedziela, 11 maja 13:05