Naprawy nie do naprawy (6/8)
magazyn motoryzacyjny Polska 2022
W skrócie: | W warsztacie Adama Klimka pojawi się skoda fabia pierwszej generacji w wersji kombi. Samochód należący do Joli ma nietypową usterkę. Zdarza mu się gasnąć... podczas skręcania w lewo. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 25 lutego za 12 dni |
11:15 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
To oczywiste, że samochody się psują. Niektóre usterki można usnąć bez większych problemów, czasem nawet bez pomocy mechanika. Zdarzają się jednak awarie, które okazują się niemałym wyzwaniem nawet dla specjalistów. Właśnie z takimi przypadkami zmierzy się Adam Klimek.
W warsztacie Adama Klimka pojawi się skoda fabia pierwszej generacji w wersji kombi. Samochód należący do Joli ma nietypową usterkę. Zdarza mu się gasnąć... podczas skręcania w lewo. Problem nie da o sobie znać podczas próbnej jazdy Adama. Mechanik postanowi jednak dokładnie przyjrzeć się czeskiemu mieszczuchowi.
Zobacz także
- Naprawy nie do naprawy (6/8) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 13 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (6/8) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 13 lutego 23:05
- Naprawy nie do naprawy (7/8) - magazyn motoryzacyjny - piątek, 14 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (8-ost.) - magazyn motoryzacyjny - poniedziałek, 17 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (1/8) - magazyn motoryzacyjny - wtorek, 18 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (2/8) - magazyn motoryzacyjny - środa, 19 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (7/8) - magazyn motoryzacyjny - środa, 19 lutego 21:15 i 1 późniejsza emisja
- Naprawy nie do naprawy (3/8) - magazyn motoryzacyjny - czwartek, 20 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (4/8) - magazyn motoryzacyjny - piątek, 21 lutego 11:15
- Naprawy nie do naprawy (5/8) - magazyn motoryzacyjny - poniedziałek, 24 lutego 11:15