Najemnicy 2 (6)
(Soldier of Fortune, Inc.: Trade Off)
Występują: | Brad Johnson, Réal Andrews, Melinda Clarke, Mark Sheppard |
---|---|
Reżyseria: | Dan Gordon, Peter Bloomfield |
W skrócie: | Libijscy terroryści przejmują kontrolę nad samolotem i zmuszają pilota do lądowania. Udaje im się uciec. Mieli oni zostać wymienieni na Amerykanina, przetrzymywanego przez ich rodaków. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.
W tym odcinku
Trzej libijscy terroryści przejmują kontrolę nad samolotem, którym lecą i zmuszają pilota do awaryjnego lądowania. Udaje im się uciec. Mieli oni zostać wymienieni na amerykańskiego zakładnika, przetrzymywanego przez ich rodaków. Z powodu zaistniałej sytuacji negocjacje mogą zostać przerwane. Aby temu zapobiec, Trout wysyła na miejsce swoją ekipę. Ma ona schwytać uciekinierów. Sam jedzie natomiast na Islandię, by spróbować przedłużyć rozmowy z libijskim negocjatorem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Brad Johnson
jako Major Matthew Quentin Shepherd -
Réal Andrews
jako Jason "Chance" Walker -
Melinda Clarke
jako Margo Vincent -
Mark Sheppard
jako Christopher "C.J." Yates -
David Selby
jako Xavier Trout -
Tim Abell
jako Benny Ray Riddle -
David Eigenberg
jako Nick Delvecchio -
Dennis Rodman
jako Deacon "Deke" Reynolds
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dan Gordon reżyseria
-
Peter Bloomfield reżyseria