Nagi instynkt przetrwania: Cicho, dziadku!
(Naked and Afraid 7: Okay, Boomer)
W skrócie: | Dwóch mistrzów szkoły przetrwania musi przeżyć trzy tygodnie dni bez ubrania, zapasów jedzenia i wody. Znajdą się w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków świata. Czy dotrwają do końca wyzwania? |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje pozostawiona w odludnym miejscu, gdzie panują trudne warunki klimatyczne. Muszą spędzić tam 21 dni, nie posiadając jedzenia, wody ani ubrania. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden przedmiot. Operatorzy pokazują, jak ludzie zdani na własne towarzystwo uczą się współpracować i podejmować razem kluczowe decyzje. Widzowie przekonają się, że odpowiednia wiedza i umiejętności mogą być bardzo przydatne w ekstremalnych momentach, a nawet przesądzić o przeżyciu.
W tym odcinku
Dwóch mistrzów szkoły przetrwania musi przeżyć trzy tygodnie dni bez ubrania, zapasów jedzenia i wody. Znajdą się w jednym z najniebezpieczniejszych i najdzikszych zakątków świata. Przekonamy się, czy uda im się dotrwać do końca wyzwania.
Zobacz także
- Nagi instynkt przetrwania (6/15) - serial dokumentalny - dziś, 26 kwietnia 20:40 i 1 późniejsza emisja
- Nagi instynkt przetrwania (4/15) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 0:25
- Nagi instynkt przetrwania (5/15) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 1:25
- Nagi instynkt przetrwania (7/15) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 20:40 i 1 późniejsza emisja