Na sygnale: Źli ludzie (407)
Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
---|---|
Reżyseria: | Milena Dutkowska |
W skrócie: | Ratownicy dowiadują się o wywiadzie, którego udzielił Alek. Skrytykował w rozmowie kolegów ze stacji. Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym przytomność stracił piłkarz. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.
W tym odcinku
Ratownicy dowiadują się o wywiadzie, którego udzielił Alek. Okazuje się, że skrytykował on w rozmowie niemalże wszystkich swoich kolegów ze stacji. Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym przytomność stracił piłkarz. Adam ostrzega jednak ekipę, że zgłoszenie to wydaje się podejrzane. Tymczasem doktor Góra, Martyna oraz Nowy usiłują pomóc chorującemu na raka starszemu mężczyźnie. Ratownicy próbują ulżyć mu w cierpieniu. Pacjent nie chce jednak umrzeć samotnie. Wyznaje, że od wielu lat jest skłócony zarówno z żoną, jak i synem, po tym, gdy porzucił rodzinę dla swojej kochanki. Tymczasem Anna w dalszym ciągu stara się dotrzeć do Czarka. Martwi się tym, że jego brat ma zły wpływ na nastolatka. Kamil uniemożliwia im spotkanie. Na dodatek grozi lekarce.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako ratownik Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Anna Haba
jako ratownik Lidka Chowaniec -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Marcin Grzymowicz
jako doktor Potocki -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Marcelina Zawadzka
-
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Katarzyna Joda
-
Michał Przybysz
-
Marta Wiktorowska
-
Iga Górecka
jako Ruda -
Tomasz Skrzypniak
-
Eryk Pawlikowski
-
Hanna Chojnacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Milena Dutkowska reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Kurs kolizyjny (142) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 6:30
- Na sygnale: Stłuczka (143) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 7:00 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Wiara czyni cuda (185) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 10:00
- Na sygnale: Ryzykowna gra (186) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 10:30
- Na sygnale: Terapia małżeńska (433) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 11:20
- Na sygnale: Ostatnie życzenie (434) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 11:50
- Na sygnale: Impas (687) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 14:35 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Na ostrzu noża (144) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 16:20 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Pomyłka (145) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 16:55 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Pogoda pod psem (688) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 12 marca 21:55 i 3 późniejsze emisje