Na sygnale: Nadzieja (102)
Występują: | Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur |
---|---|
Reżyseria: | Grzegorz Waller |
W skrócie: | Dr Reiter jedzie na wezwanie do chorej na raka kobiety, która nie poddała się leczeniu, gdyż spodziewa się dziecka. Wiktor pomaga otyłemu chłopcu z cukrzycą, którym zajmuje się nadopiekuńcza matka. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.
W tym odcinku
Doktor Reiter jedzie na wezwanie do młodej kobiety, która bardzo źle znosi chemioterapię. Na miejscu uświadamia sobie, że chora jest jej dawną znajomą. Pacjentka wyznaje, że choć cierpi na raka, okłamała rodzinę i nie poddała się leczeniu, gdyż spodziewa się dziecka. Z kolei Wiktor próbuje pomóc otyłemu chłopcu z cukrzycą, którym zajmuje się nadopiekuńcza matka. W końcu nastolatek ucieka z domu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako Wiktor Banach
-
Dariusz Wieteska
jako Piotr Strzelecki
-
Konrad Darocha
jako Adam Wszołek
-
Monika Mazur
jako Martyna Kubicka
-
Tomasz Piątkowski
jako Góra
-
Agata Załęcka
jako Renata
-
Lea Oleksiak
jako Anna
Twórcy (pokaż wszystkich)
- Grzegorz Waller reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Będzie dobrze (117) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 6:30
- Na sygnale: Rodzinne fatum (118) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 7:00 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Koniec zabawy (135) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 10:00
- Na sygnale: Kwestia zasad (136) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 10:30
- Na sygnale: Dzień wolny (383) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 11:20
- Na sygnale: Zdziś Marnotrawny (384) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 11:50
- Lodowate łowiska: Nadzieja (3) - serial dokumentalny - dziś, 5 lutego 12:25 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Wzorowy uczeń (667) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 14:35 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Więzy krwi (119) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 16:25 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Przesilenie (120) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 5 lutego 17:00 i 3 późniejsze emisje