Na pierwszym planie: Maja Mocydlarz (3)
serial dokumentalny 2024
W skrócie: | Narzeczona Bartosza Bereszyńskiego opowiada jak wygląda życie u boku piłkarza. Jest ona mamą dwóch synów, pracuje jako instruktorka tańca i prowadzi firmę. Życie wymaga od niej znakomitej logistyki. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 19 kwietnia jutro |
8:00 | CANAL+ 360 |
niedziela, 20 kwietnia pojutrze |
9:35 | CANAL+ 360 |
niedziela, 20 kwietnia pojutrze |
14:30 | CANAL+ 360 |
poniedziałek, 21 kwietnia za 3 dni |
17:10 | CANAL+ 360 |
Opis
Seria o żonach i partnerkach znanych sportowców. Opowiadają, jak wygląda ich codzienne życie. Są to ambitne kobiety, pełne pasji, które prowadzą własne biznesy. W serialu wystąpią m.in. Celia Jaunat-Krychowiak i Grzegorz Krychowiak oraz Maja Mocydlarz, Bartosz Bereszyński i ich synowie.
W tym odcinku
Narzeczona Bartosza Bereszyńskiego, Maja Mocydlarz, opowiada jak wygląda życie u boku znanego piłkarza. Jest ona mamą dwóch synów, pracuje jako instruktorka tańca i prowadzi markę modową. Codzienne życie wymaga od niej znakomitej logistyki.
Zobacz także
- Na pierwszym planie: Celia Krychowiak (1) - serial dokumentalny - dziś, 18 kwietnia 21:00
- Na pierwszym planie: Kamila Wybrańczyk (2) - serial dokumentalny - dziś, 18 kwietnia 21:40
- Na pierwszym planie: Claudia Kiwior (4) - serial dokumentalny - sobota, 26 kwietnia 8:00 i 3 późniejsze emisje