Moje miasto, mój dom 5 (6/19)
(Home Town 5)
program rozrywkowy USA
W skrócie: | Erin i Ben uwielbiają przywracać dawną świetność miejscom w rodzinnym miasteczku. Wspólnie szukają nieruchomości, które odznaczają się oryginalnością. Następnie remontują je dla nowych właścicieli. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 19 marca za 13 dni |
8:30 | HGTV |
Opis
Erin i Ben Napierowie to duet, który uwielbia przywracać dawną świetność rzeczom i miejscom w rodzinnym miasteczku. Wspólnie szukają nieruchomości, które odznaczają się oryginalnością. Następnie remontują je dla nowych właścicieli. Zamieniają stare pomieszczenia w funkcjonalne wnętrza, które będą służyć przez lata.
Kendall po śmierci męża przeprowadza się ze wsi z powrotem do Laurel, aby być bliżej znajomych i krewnych. Z mamą szuka tradycyjnego domu, a jej budżet wynosi 225 000 dolarów. Ben i Erin pokazują jej uroczą nieruchomość oraz wyjątkowy dom z wielkimi schodami.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Erin Napier gospodarz
-
Ben Napier gospodarz
Zobacz także
- Moje miasto, mój dom 5 (1/19) - program rozrywkowy - środa, 12 marca 8:30
- Moje miasto, mój dom 5 (2/19) - program rozrywkowy - czwartek, 13 marca 8:30
- Moje miasto, mój dom 5 (3/19) - program rozrywkowy - piątek, 14 marca 8:40
- Moje miasto, mój dom 5 (4/19) - program rozrywkowy - poniedziałek, 17 marca 8:35
- Moje miasto, mój dom 5 (5/19) - program rozrywkowy - wtorek, 18 marca 8:45