Miłość nad rozlewiskiem
odc. 13-ost.
Występują: | Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Bartłomiej Kasprzykowski |
---|---|
Reżyseria: | Adek Drabiński |
W skrócie: | Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Piernacki szuka Ewy Stern. Małgosia zaprasza Janusza na przyjęcie weselne. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).
W tym odcinku
Kuba ma nadzieję, że uzyska dofinansowanie dla swojego wieszakowego interesu. Gdy ten plan zawodzi, rozczarowany chłopak chce odwołać ślub z Marysią. Małgosia wspólnie z Konradem i rodzicami Kuby rozważają, w jaki sposób mogą pomóc swoim pociechom. Sławek postanawia, że zaopiekuje się Rysiem. Paula wreszcie uświadamia sobie, że chce spędzić z Majem resztę życia. Orest jest niepocieszony. Szczęśliwe Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Tymczasem Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Razem z członkami chóru szykuje dla niego niespodziankę. Henryk Piernacki zamierza odszukać Ewę Stern i wyznać jej swoje uczucia. Konrad jedzie na ślub córki. W drodze kłóci się z Adą i wysiada z samochodu. Małgosia zaprasza Janusza na przyjęcie weselne.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Joanna Brodzik
jako Małgorzata Jantar -
Małgorzata Braunek
jako Barbara -
Jerzy Schejbal
jako Tomasz Zawoja -
Bartłomiej Kasprzykowski
jako Janusz Lisowski -
Olga Frycz
jako Marysia -
Piotr Grabowski
jako Konrad Jantar -
Maria Pakulnis
jako Ewa Stern -
Wojciech Droszczyński
jako Piernacki -
Marek Kałużyński
jako ksiądz -
Irena Telesz
jako Róża -
Maciej Wierzbicki
jako organista -
Mariusz Czajka
jako Wroński -
Piotr Polak
jako Orest -
Antoni Królikowski
jako Kuba -
Anna Czartoryska-Niemczycka
jako Paula -
Ewa Bakalarska
jako Ada -
Joanna Drozda
jako Elwira -
Agnieszka Mandat
jako Kaśka -
Joanna Fertacz
jako Wrona -
Katarzyna Zielińska
jako Lisowska
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Adek Drabiński reżyseria