Mały dom, wielkie możliwości (9)
(Tiny House Nation: 264 Sq. Ft. Honeymoon Suite)
W skrócie: | Para z Little Rock buduje mobilny dom o powierzchni 25 m2. Po ślubie chce wyruszyć w podróż poślubną i pracować jako pielęgniarki. Chcą mieć dużo miejsca na prezenty ślubne. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Eksperci od wystroju wnętrz John Weisbarth i Zack Giffin podróżują przez Amerykę w poszukiwaniu najmniejszych, lecz jednocześnie pomysłowo urządzonych mieszkań. Każdy skrawek przestrzeni jest tam sprytnie i w przemyślany sposób wykorzystany. Pomagają rodzinom w zaprojektowaniu i wybudowaniu minidomów, które liczą nie więcej niż 46 metrów kwadratowych. W trzynastoodcinkowym programie widzowie poznają m.in. rodzinę, która przeżyła huragan Katrina oraz pare marzącą o przytulnym domku zimowym. W każdym przypadku prowadzący udowodnią, że nie liczy się metraż, lecz pomysłowość.
John i Zack projektują niewielki dom dla pary narzeczonych z Little Rock, planujących po ślubie wyruszyć w podróż. Przyszli małżonkowie zamierzają wydzielić w nowym domu sporą przestrzeń na prezenty od gości przybyłych na ceremonię.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Zack Giffin gospodarz
-
John Weisbarth gospodarz