Malanowski i partnerzy: Rodzinny eksperyment (346)
Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
---|---|
Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
W skrócie: | Detektywi przeszukują mieszkanie Renaty Kołodziej, która odpowiedziała na ofertę pracy i zaginęła. Detektywi natrafiają na ten anons i dzwonią. Ktoś szuka kobiet do medycznego eksperymentu. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.
W tym odcinku
Detektywi przeszukują mieszkanie zaginionej Renaty Kołodziej. Jej siostra Monika mówi, że kobieta znalazła ofertę pracy, w której miała zarobić 10 tys. zł przez tydzień. Zostawiła więc Monice pod opieką swoją 7-letnią córkę i odpowiedziała na ogłoszenie. Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Malanowski i jego ludzie natrafiają na ten anons. Magda dzwoni pod podany numer telefonu. Odbiera mężczyzna, który mówi że szuka kobiet chętnych do medycznego eksperymentu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek reżyseria
-
Szymon Jakubowski reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Śmierć Tomka (738) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 26 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Król śniegu (739) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Nagła śmierć (740) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: W pogoni za ojcem (741) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Pechowy romans (742) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Mały zakładnik (743) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:30
- Malanowski i partnerzy: Prześladowana tancerka (550) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 8:30
- Malanowski i partnerzy: Samobójca (551) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 9:00
- Malanowski i partnerzy: Bez ojca (225) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 0:00
- Malanowski i partnerzy: Dobra mina do złej gry (226) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 0:30