Malanowski i partnerzy: Przyszły ojciec (644)
Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
---|---|
Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
W skrócie: | Marta prosi detektywów o odnalezienie jej męża. Podczas rozmowy kobieta zaczyna rodzić. W szpitalu od teścia klientki Malanowski dowiaduje się, że zaginiony ma za sobą kryminalną przeszłość. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 27 marca za 13 dni |
7:00 | Polsat Doku (z napisami) |
Opis
Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Marta, kobieta w zaawansowanej ciąży, prosi detektywów o odnalezienie jej męża, Staszka. Jakiś czas temu mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił. Podczas rozmowy z Malanowskim, klientka zaczyna rodzić. Zostaje przewiezione do szpitala. Tam od teścia Marty Bronisław dowiaduje się, że Staszek, ma za sobą kryminalną przeszłość i istnieje ryzyko, że wrócił do dawnej przestępczej działalności. Detektyw dostaje kontakt do najlepszego kolegi zaginionego. Gdy dociera do Bartka, ten kategorycznie odmawia współpracy. Na szczęście Malanowski dowiaduje się, że zaginiony jakiś czas temu stracił pracę w warsztacie. Nadal jednak nie wie, gdzie szukać Staszka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek Krupski -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek reżyseria
-
Szymon Jakubowski reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Szkoła grozy (806) - serial fabularno-dokumentalny - sobota, 15 marca 6:00
- Malanowski i partnerzy: Zła karma (807) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 16 marca 6:00
- Malanowski i partnerzy: Boski plan (608) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 6:00
- Malanowski i partnerzy: Dom śmierci (609) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 6:30
- Malanowski i partnerzy: Głęboka rana (610) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 7:00
- Malanowski i partnerzy: Krwawe łowy (611) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 7:30
- Malanowski i partnerzy: W sidłach strachu (495) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 8:30
- Malanowski i partnerzy: Gra o życie (496) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 9:00
- Malanowski i partnerzy: Mściciel (177) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 17 na 18 marca 0:00
- Malanowski i partnerzy: Porywy serca (178) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 17 na 18 marca 0:30