Malanowski i partnerzy: Przegrane życie (704)
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015
Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
---|---|
Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
W skrócie: | Do biura detektywów zgłasza się Krystyna Mazur. Starsza pani podejrzewa, że ktoś kradnie jej pamiątki rodzinne. Córka kobiety twierdzi natomiast, że matka od pewnego czasu zapomina o różnych rzeczach. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Do biura detektywów zgłasza się Krystyna Mazur. Starsza pani podejrzewa, że ktoś kradnie jej pamiątki rodzinne. Córka kobiety twierdzi natomiast, że matka od pewnego czasu zapomina o różnych rzeczach. Tymczasem śledczy odkrywają, że wnuk Krystyny ma długi i nawiązał współpracę z gangsterami.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek reżyseria
-
Szymon Jakubowski reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Śmierć Tomka (738) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 26 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Król śniegu (739) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Nagła śmierć (740) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: W pogoni za ojcem (741) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Pechowy romans (742) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Mały zakładnik (743) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:30
- Malanowski i partnerzy: Prześladowana tancerka (550) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 8:30
- Malanowski i partnerzy: Samobójca (551) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 9:00
- Malanowski i partnerzy: Bez ojca (225) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 0:00
- Malanowski i partnerzy: Dobra mina do złej gry (226) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 0:30