Lombard. Życie pod zastaw (7)
Występują: | Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński |
---|---|
Reżyseria: | Janusz Balas |
W skrócie: | W mieście odbywa się koncert Tomasza Niecika. Muzyk ukrywa się przed fankami w hotelu. Następnego dnia pokojówka zjawia się w lombardzie, by zastawić kosztowny męski sygnet. Adek zawiadamia gwiazdora. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.
W tym odcinku
W mieście odbywa się koncert gwiazdora disco polo, Tomasza Niecika. Muzyk ukrywa się przed fankami w jednym z pokoi hotelowych, pomaga mu w tym młoda, atrakcyjna pokojówka. Następnego dnia dziewczyna zjawia się w lombardzie, żeby zastawić kosztowny męski sygnet. Chwilę potem Adek widzi wywiad z Niecikiem, który żali się, że ukradziono mu pamiątkowy pierścień. Rozpoznaje go i zawiadamia gwiazdora. Razem udają się do dziewczyny, która była w lombardzie. Gdy Tomasz poznaje powód kradzieży, wybacza pokojówce, ale w zamian proponuje, by odwiedziła go w hotelu. Nawet w Adku takie zachowanie wywołuje niesmak. Okazuje się jednak, że powód tego zaproszenia jest inny niż się wydaje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Zbigniew Buczkowski
jako Kazimierz Barski -
Jerzy Górski
jako Karol -
Mateusz Murański
jako Adrian -
Michał Chorosiński
jako Mariusz -
Dominika Skoczylas
jako Andżelika -
Agata Szafrańska
jako Marta -
Henryk Gołębiewski
jako Ziutek -
Tomasz Kutera
jako Dariusz Wijas -
Mirosława Lombardo
jako pani Helena -
Franciszek Sowa
jako pan Bogdan -
Kacper Kurys
jako Krystek
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Janusz Balas reżyseria