Lombard. Życie pod zastaw 6 (297)
Występują: | Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska |
---|---|
Reżyseria: | Piotr Kolski |
W skrócie: | Diler Diablo ucieka przed policją. Wrzuca narkotyki do toalety w restauracji. Zleceniodawca Dziadek chce wymierzyć mu dotkliwą karę. Ziutek angażuje się do pomocy w odkażaniu lombardu. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 10 kwietnia za 10 dni |
3:00 | TV Puls 2 (z napisami) |
Opis
Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.
W tym odcinku
Młody diler zwany "Diablo" zostaje w wyniku policyjnej prowokacji zmuszony do ucieczki. Aby nie zostać nakrytym, wrzuca narkotyki do toalety w restauracji. Jego zleceniodawca, "Dziadek", zleca swoim ochroniarzom wymierzenie mu dotkliwej kary. Mimo wszystko "Diablo" nie ponosi poważnych obrażeń w walce z nimi. "Dziadek" snuje kolejny plan. Gangster ma na oku również Mariusza. Ziutek angażuje się do pomocy w odkażaniu lombardu, który na nowo został otwarty. Do pracy nie może wrócić Lolek na skutek pomyłki policji i sanepidu. Jest bowiem wraz z Dagmarą uziemiony w domu do czasu wyjaśnienia sprawy. Kazimierz i Beata niepokoją się, że Marta ma w sobie zbyt wiele empatii. Pewne wydarzenie zmienia ich sposób widzenia. Mariusz jest nachodzony w lombardzie przez dawnego znajomego. Zirytowany postanawia załatwić tę sprawę po swojemu. Andżelika jest zaniepokojona.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Zbigniew Buczkowski
jako Kazimierz Barski -
Jerzy Górski
jako Karol -
Mateusz Murański
jako Adrian -
Agata Szafrańska
jako Marta -
Henryk Gołębiewski
jako Ziutek -
Dominika Skoczylas
jako Andżelika -
Michał Chorosiński
jako Mariusz -
Mirosława Lombardo
jako pani Helena -
Franciszek Sowa
jako pan Bogdan -
Kacper Kurys
jako Krystek -
Dominik Dąbrowski
jako Beton -
Dorota Kamińska
jako Kornelia -
Rita Weinar
jako Bernadetta Michalska -
Maciej Gisman
jako Maciek -
Michał Wiśniewski
-
Paulina Jeżewska
jako Patrycja -
Andrzej Gałła
-
Ryszard Herba
jako Rolecki -
Konrad Darocha
-
Małgorzata Szeptycka
jako Beata -
Paulina Mikuśkiewicz
jako aspirant Lidka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Piotr Kolski reżyseria
Zobacz także
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (281) - serial obyczajowy - noc niedz./pon., 30 na 31 marca 4:15
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (286) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 2:50
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (287) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 1 na 2 kwietnia 3:00
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (288) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 1 na 2 kwietnia 4:00
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (289) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 3:25 i 1 późniejsza emisja
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (290) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 4:25
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (291) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 3:00
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (292) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 4:00
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (293) - serial obyczajowy - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 3:25
- Lombard. Życie pod zastaw 6 (294) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 7 na 8 kwietnia 3:00