Lombard. Życie pod zastaw 5 (226)
Występują: | Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska |
---|---|
Reżyseria: | Piotr Kolski |
W skrócie: | Michalina zostaje porzucona przez męża. Znajduje pracę w cukierni. Szybko wychodzi na jaw, że posiada talent kulinarny. Pod nieobecność Kazimierza pieczę nad zakładem sprawują Andżelika i Beata. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.
W tym odcinku
Michalina zostaje porzucona przez męża, który zakochał się w dużo młodszej kochance. Kobieta szuka zatrudnienia i wkrótce znajduje pracę w cukierni. Szybko wychodzi na jaw, że posiada niezwykły talent kulinarny. Do lombardu przychodzi księgowy, będący pod wpływem swojej nadopiekuńczej matki. Kazimierz wyjeżdża. Pieczę nad zakładem przejmują Andżelika i Beata. Kobiety proszą o pomoc Romana.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Zbigniew Buczkowski
jako Kazimierz Barski -
Jerzy Górski
jako Karol -
Mateusz Murański
jako Adrian -
Agata Szafrańska
jako Marta -
Henryk Gołębiewski
jako Ziutek -
Magdalena Waligórska-Lisiecka
jako Marzenka -
Dominika Skoczylas
jako Andżelika -
Michał Chorosiński
jako Mariusz -
Tomasz Kutera
jako Dariusz Wijas -
Mirosława Lombardo
jako pani Helena -
Franciszek Sowa
jako pan Bogdan -
Kacper Kurys
jako Krystek -
Dominik Dąbrowski
jako Beton -
Dorota Kamińska
jako Kornelia -
Rita Weinar
jako Benia -
Maciej Gisman
jako Maciek -
Paulina Jeżewska
jako Patrycja -
Andrzej Gałła
-
Ryszard Herba
jako Rolecki
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Piotr Kolski reżyseria