Lombard. Życie pod zastaw 10 (504)
Występują: | Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński |
---|---|
Reżyseria: | Tomasz Kopański |
W skrócie: | Dziesięcioletnia Matylda ma siatkówczaka. Jedyną szansą na zwyciężenie walki z chorobą jest operacja w USA. Ojciec dziewczynki musi uzbierać 250 tys. zł. Postanawia wygrać pieniądze w salonie gry. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.
W tym odcinku
Dziesięcioletnia Matylda ma siatkówczaka. Jedyną szansą na zwyciężenie walki z chorobą jest operacja w USA. Ojciec dziewczynki, Nikodem Boryna, musi uzbierać 250 tysięcy złotych. Postanawia wygrać pieniądze w salonie gry "Szulernia". Aby zdobyć pieniądze na wpisowe, zastawia swój samochód. Anka wraca do domu z pracy i zastaje w domu Igora, szkolnego kolegę Rafała. Chłopak jest pod wpływem alkoholu i rozpacza, bo porzuciła go dziewczyna. Grozi, że popełni samobójstwo.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Zbigniew Buczkowski
jako Kazimierz Barski -
Henryk Gołębiewski
jako "Ziutek" Józef Szaniawski -
Jerzy Górski
jako "Lolek" Karol Stawicki -
Michał Chorosiński
jako Mariusz Ryniewicz vel Wiktor Rajczak -
Małgorzata Rożniatowska
jako Filemona Kociubińska -
Arkadiusz Tańcula
jako "Ryży" Adam Ryżewski -
Paulina Jeżewska
jako Patrycja Wereńczuk-Barska -
Grzegorz Gargas
jako Jaca -
Hanna Kochańska
jako Anna -
Rita Weinar
jako "Benia" Bernadeta Michalska-Dolna -
Agata Szafrańska
jako Marta -
Dominika Skoczylas
jako Andżelika Zawadzka -
Bogdan Kalus
jako Goguś -
Krzysztof Hanke
jako Zefel -
Małgorzata Szeptycka
jako Beata -
Konrad Darocha
-
Dominik Dąbrowski
jako Beton -
Marcin Borchardt
jako Roman -
Paulina Mikuśkiewicz
jako aspirant Lidka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Kopański reżyseria