Leśniczówka (717)
Występują: | Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch |
---|---|
W skrócie: | Zuzia przebywa u Krzysztofa i Ewy. Dziewczynka martwi się o mamę i nie chce jeść. Kanclerz kurii informuje Wiktora o pozytywnym rozpatrzeniu jego prośby o przeniesienie na emeryturę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.
W tym odcinku
Podczas gdy Kasia jest w szpitalu, Zuzia przebywa u Krzysztofa i Ewy. Dziewczynka martwi się o mamę i nie chce jeść. Domownicy robią, co mogą, by odzyskała apetyt i dobry humor. Tylko Hania rozumie, czego teraz jej najbardziej potrzeba. Kanclerz kurii informuje Wiktora o pozytywnym rozpatrzeniu jego prośby o przeniesienie na emeryturę. Huryn tłumaczy, że omyłkowo wysłał list, ale to nie zmienia decyzji biskupa. Kurek szuka dowodów na to, że Krawczyk nie zdradził Edytki. Dociera do filmiku, na którym widać, że Artur tamtej nocy był zupełnie pijany. Kazia podrzuca ich wspólne zdjęcia na biurko burmistrza.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Marek Bukowski
jako Krzysztof Majewski -
Jolanta Fraszyńska
jako Katarzyna Ruszczyc -
Przemysław Bluszcz
jako Janusz Karcz -
Sebastian Jasnoch
jako Daniel Karcz -
Maria Pawłowska
jako Ewa Płoska -
Sambor Czarnota
jako leśniczy Konrad Lesiński -
Anna Seniuk
jako doktor Czesława Ździebłowska -
Beata Fido
jako Magda Ździebłowska -
Iwona Cichosz
jako Maryna Ruszczyc -
Julia Kostow
jako Zuza Majewska -
Agata Turkot
jako Pola Majewska -
Dawid Ściupidro
jako Ben Górki -
Jan Wieczorkowski
jako Janusz Kutera -
Beata Schimscheiner
jako Aniela Rej -
Tomasz Kozłowicz
jako naukowiec Waldemar Jarosik -
Arkadiusz Janiczek
jako mecenas Artur Krawczyk -
Weronika Książkiewicz
jako Lidia Banach -
Krzysztof Oleksyn
jako Michał -
Dominika Kryszczyńska
jako Klara -
Zbigniew Suszyński
jako gangster Smiersz -
Piotr Skarga
jako Tadeusz
Zobacz także
- Na ratunek 112: Leśniczówka (442) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 2 na 3 maja 5:25