Lassie i przyjaciele: Zabawa w chowanego (15)
(Lassie and Friends: Hide and Seek!)
Reżyseria: | Jean-Christophe Roger |
---|---|
W skrócie: | Jelonek ucieka z lecznicy. Aby go znaleźć, dzieci razem z Lassie muszą wejść do lasu. W tym samym czasie rodzice Zoe odkrywają, że zwierzęta chorują, ponieważ piły wodę z zatrutej glonami rzeki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Perypetie znanego na całym świecie owczarka collie, któremu tym razem towarzyszy mała Zoe Parker. Inteligentna suczka i jej przyjaciółka mieszkają w Wielkim Parku Narodowym. Tata dziewczynki jest tam strażnikiem, a mama lekarzem weterynarii. Zoe i Lessie mają wielu przyjaciół wśród mieszkających w okolicy zwierząt - zarówno tych dzikich, jak również udomowionych. Suczka i jej pani wspólnie poznają moc przyjaźni, a także moc, jaką daje rodzina. Czworonożną bohaterkę stworzył ją w 1940 roku amerykański pisarz Eric Knight w powieści "Lassie, wróć!". Pierwszy film o przygodach wiernego owczarka collie ukazał się w 1943 roku.
W tym odcinku
Mały jelonek ucieka z lecznicy. Aby go znaleźć, dzieci razem z Lassie muszą wejść do lasu. W tym samym czasie rodzice Zoe odkrywają, że leśne zwierzęta chorują, ponieważ piły wodę z zatrutej glonami rzeki. Dzięki ucieczce mały jelonek doprowadzi mamę Zoe do rośliny, która okaże się antidotum.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jean-Christophe Roger reżyseria
Zobacz także
- Blue: Zabawa w chowanego (42) - serial animowany - poniedziałek, 5 maja 7:20 i 3 późniejsze emisje
- Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (244) - serial komediowy - czwartek, 8 maja 8:25
- Bing: Zabawa w chowanego (15) - serial animowany - czwartek, 8 maja 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Bajki naszych rodziców: Dziwny świat kota Filemona: Zabawa w chowanego - serial animowany - czwartek, 8 maja 15:05