Łabędziem być... 2 (11)

Łabędziem być... 2 (11)

(The Swan)

reality show USA 2005   od 12 lat
W skrócie:Wielki finał programu, którego uczestniczki przez trzy miesiące dzięki serii zabiegów odzyskiwały urodę i wiarę w siebie. Zostanie wybrana najpiękniejsza, która otrzyma 'koronę łabędzia'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria programu cieszącego się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jego uczestniczki dzięki różnym zabiegów odzyskują urodę i wiarę w siebie. Przechodzą niewiarygodną przemianę, zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Każdej z nich pomaga osobny zespół specjalistów. W jego skład wchodzą: osobisty trener, chirurg plastyczny, terapeuta, stomatolog, protetyk dentystyczny i stylista. W każdym odcinku widzowie poznają dwie uczestniczki i historię ich trwającej trzy miesiące przemiany. Podczas ich finałowej prezentacji w ostatnim odcinku edycji panie mogą po raz pierwszy od trzech miesięcy zobaczyć się w lustrze. Podczas uroczystej sesji nastąpi wybór najpiękniejszej uczestniczki programu.

Wielki finał drugiej edycji popularnego programu, którego uczestniczki przez trzy miesiące poprzez serię różnorodnych zabiegów odzyskiwały urodę i wiarę w siebie. Bohaterki po raz pierwszy w życiu zagrają rolę prawdziwych piękności, prezentując się w oszałamiających kreacjach. W odcinku o przygotowaniach pań do finałowego występu oraz ich prezentacja w kostiumach kąpielowych i bieliźnie. Najpierw wybranych zostanie pięć kandydatek do "korony łabędzia". Kobiety opowiedzą o swoich wrażeniach z sesji fotograficznej. Do ścisłego finału zakwalifikują się trzy panie, z których jury wybierze najpiękniejszą.