Kuchenne rewolucje: Malbork, Karczma Zamczysko (15)
W skrócie: | Krzysztof postanowił zorganizować dla turystów, którzy przyjeżdżają oglądać zamek w Malborku, dodatkową atrakcję - pokazy walk rycerskich. Mężczyzna otworzył też budkę z tak zwaną małą gastronomią. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.
Krzysztof postanowił zorganizować dla turystów, którzy przyjeżdżają oglądać zamek w Malborku, dodatkową atrakcję - pokazy walk rycerskich. Widowisko cieszyło się dużym powodzeniem, a żeby widzowie nie byli głodni, mężczyzna otworzył budkę z tak zwaną małą gastronomią. Z czasem Krzysztof zaczął rozbudowywać kulinarny interes, wówczas pokazy ustąpiły miejsca Karczmie Zamczysko. Restauracja składa się z kilku pawilonów, rozległego ogródka oraz placu zabaw. Niestety, tak duży obiekt trudno utrzymać wyłącznie dzięki dochodom uzyskanym w sezonie turystycznym. Właścicieli szczególnie zależało na profesjonalnym szefie kuchni Robercie, gdyż sam nie ma wykształcenia gastronomicznego. Krzysztof otworzył więc karczmę również poza sezonem, niestety w lokalu brakuje gości. Jego żona Kasia widzi problem w serwowanym jedzeniu.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (3/15) - program rozrywkowy - wczoraj, 26 kwietnia 22:20 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Karpacz - Geneza Smaku (10/15) - program rozrywkowy - dziś, 27 kwietnia 6:45
- Kuchenne rewolucje (9/12) - program rozrywkowy - dziś, 27 kwietnia 11:20 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (5/15) - program rozrywkowy - dziś, 27 kwietnia 13:30 i 2 późniejsze emisje
- Kuchenne rewolucje (6/15) - program rozrywkowy - dziś, 27 kwietnia 14:30
- Kuchenne rewolucje (6/15) - program rozrywkowy - dziś, 27 kwietnia 19:55
- Kuchenne rewolucje: Toruń - EPTO (3/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 28 kwietnia 6:50
- Kuchenne rewolucje: Łódź - Świńskie sprawki (8/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 28 kwietnia 11:30
- Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy - poniedziałek, 28 kwietnia 13:40
- Kuchenne rewolucje: Bielsko-Biała - 43 300 (13/14) - program rozrywkowy - poniedziałek, 28 kwietnia 15:45