Kuchenne rewolucje (7/14)
W skrócie: | Restauracja Czarny Bawół w podszczecińskim Starym Czarnowie w czasach PRL-u nosiła miano kultowej. Irek postanowił kupić to miejsce dla żony. Niestety lokal niechętnie odwiedzają goście. |
---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Magda Gessler po raz kolejny pomaga właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Kulinarna ekspertka doskonale wie, ile pracy wymaga prowadzenie własnego lokalu, zna też drogę prowadzącą do sukcesu. Widzowie przekonają się, jaką krytykę należy przyjąć, jakich zmian dokonać oraz o czym szczerze porozmawiać - by rewolucja została zaakceptowana.
Restauracja Czarny Bawół w podszczecińskim Starym Czarnowie w czasach PRL-u nosiła miano kultowej. Wśród odwiedzających lokal gości znaleźli się także Irek i jego ówczesna dziewczyna Anna. Kiedy, już jako małżonkowie, obchodzili swoje dwudziestopięciolecie, biznes dawno nie działał. Wiedziony sentymentem Irek postanowił kupić to miejsce, żeby podarować je żonie w prezencie na 25. rocznicę ślubu. Anna nie podzielała entuzjazmu męża, ale wreszcie zdołał on postawić na swoim. Niestety, później powierzył partnerce prowadzenie restauracji, samemu się w to nie angażując. Kobieta zatrudniła kucharki, które pracowały w Czarnym Bawole za czasów jego świetności. Mimo starań właścicielki goście omijają lokal. Annę wspierają córka Patrycja oraz siostrzenica Kinga. Właśnie one wezwały na pomoc Magdę Gessler.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (2/14) - program rozrywkowy - dziś, 11 lutego 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (12/15) - program rozrywkowy - dziś, 11 lutego 20:05 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Wilcza 8, Brzeg Dolny (14/15) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 6:50
- Kuchenne rewolucje: Sosnowiec - Polski Nie-rząd (7/13) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 11:20
- Kuchenne rewolucje: Dama Kier, Lędziny (15) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 12:20 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (11/14) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 12:45
- Kuchenne rewolucje (3/13) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 13:50
- Kuchenne rewolucje (3/14) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (13/15) - program rozrywkowy - środa, 12 lutego 20:05 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Krzeszyce - Pizzeria DaviOli/Bar Wurst (8/13) - program rozrywkowy - czwartek, 13 lutego 11:20