Kuchenne rewolucje (11/17)
W skrócie: | Dziesięć lat temu Rafał oraz jego siostra Ania i jej mąż Mirek przejęli bar piwny w Jasienicy. Zamienili go w Bistro na Drzewiarzu. Niestety, z biegiem czasu restauracja zaczęła przynosić straty. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 27 marca za 13 dni |
14:40 | TVN Style (z napisami) |
Opis
Magda Gessler podróżuje po kulinarnej mapie Polski już od dziesięciu lat. Nowy sezon przyniesie niemal niemożliwe rozwiązania - wszystko, by pomóc upadającym restauracjom otworzyć się na nowe smaki. Ekspertka odwiedza m.in. Chorzów, Ustroń, Piłę, Szczecinek, Banino i Napachanie.
Magda Gessler odwiedza Jasienicę - niewielką wieś położoną na Śląsku Cieszyńskim. Działa tu Bistro na Drzewiarzu. Jego nazwa pochodzi od miejscowego klubu piłkarskiego. Lokal prowadzą Ania, jej brat Rafał i mąż Mirek. Dawniej mieścił się tam bar piwny, ale nie sprzedawano jedzenia. Kiedy pojawiła się okazja, by wynająć budynek, rodzina skorzystała i otworzyła restaurację. Tym sposobem prowadzą biznes gastronomiczny już od dziesięciu lat. Początkowo serwowali jedynie pizzę, z czasem w menu znalazły się domowe obiady. Niestety, od jakiegoś czasu wpływające do kasy pieniądze nie pokrywają kosztów utrzymania bistro, a pracownicy zarabiają więcej niż właściciele. Choć rodzina i zaprzyjaźniony personel wciąż mocno się wspierają, frustracja narasta. Spada zaangażowanie. Stresująca sytuacja wpływa negatywnie na Anię, która jest w szóstym miesiącu ciąży.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (12/13) - program rozrywkowy - dziś, 14 marca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (7/13) - program rozrywkowy - dziś, 14 marca 20:05 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (5/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 6:45 i 3 późniejsze emisje
- Kuchenne rewolucje (2/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 10:00
- Kuchenne rewolucje: Komorniki - Pod Dębami (6/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 11:00 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Koronowo - Nasze smaki (3/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (3/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 21:15
- Kuchenne rewolucje (4/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 22:20
- Kuchenne rewolucje: Bytom - Restauracja pod Orzechem (6/12) - program rozrywkowy - niedziela, 16 marca 6:45