Królowe życia 5 (5/12)
serial fabularno-dokumentalny Polska 2018
Występują: | Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Gebel |
---|---|
W skrócie: | Dagmara jest pod wrażeniem klimatu panującego na wyścigach konnych. Postanawia zabrać przyjaciółkę Edzię do stadniny. Rafał i Gabriel wybierają się na łono przyrody, by odpocząć od zgiełku miasta. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze perypetie mieszkańców Dolnego Śląska. Poznamy kolejne przygody największej gwiazdy show, czyli Dagmary. Poza tym rozrywki widzom z pewnością dostarczą Rafał i Gabriel. Na deser zaś Iza oraz Agnieszki. One też są królowymi życia.
W tym odcinku
Dagmara jest pod wrażeniem klimatu panującego na wyścigach konnych. Rozentuzjazmowana postanawia zabrać przyjaciółkę Edzię do stadniny. Rafał i Gabriel wybierają się na łono przyrody, by odpocząć od zgiełku miasta. Czeka tam na nich wiele, niekoniecznie miłych, niespodzianek. Iza jedzie z rodziną do swoich rodziców. Poznają "uroki" pięknej, polskiej wsi.