Koszmarna wyprawa: Polowanie na storczyki (16)
(Banged Up Abroad 8: The Orchid Hunters)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2012
W skrócie: | Tom Hart Dyke i Paul Winder poszukują w Ameryce Płd. dzikiej orchidei. Podczas podróży z Panamy do Kolumbii zostają schwytani przez rewolucjonistów. W niewoli spędzili dziewięć miesięcy. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historie dramatycznych porwań czy zatrzymań przy próbach przemytu narkotyków. W pogoni za przygodą lub szybkim zarobkiem ludzie wikłają się w wyjątkowo niebezpieczne sytuacje w nieznanym środowisku, gdzie prawo często jest egzekwowane inaczej niż w ich ojczyźnie.
W tym odcinku
Tom Hart Dyke i Paul Winder wyruszyli do Ameryki Południowej, aby odnaleźć tam rzadko spotykany gatunek dzikiej orchidei. Na miejscu, podczas podróży przez przesmyk Dariena z Panamy do Kolumbii, zostali schwytani przez rewolucjonistów. W niewoli spędzili w sumie dziewięć miesięcy.