Kości
odc. 34
(Bones: The Man In The Cell)
Występują: | Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan |
---|---|
W skrócie: | Brennan i Booth zostają wezwani do identyfikacji człowieka, który spłonął w celi. Ogień rozprzestrzenił się z celi seryjnego mordercy Howarda Eppsa, w którego ujęciu uczestniczyła Brennan. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institution. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, w których tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem specjalnym FBI, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.
W tym odcinku
Brennan i Booth zostają wezwani do identyfikacji ciała człowieka, który spłonął w więziennej celi w czasie pożaru. Ogień rozprzestrzenił się z celi seryjnego mordercy Howarda Eppsa. W ujęciu tego groźnego przestępcy miała udział Brennan. Wbrew przypuszczeniom władz więzienia, szczątki nie należą do Eppsa, lecz do jednego ze strażaków. Oznacza to, że morderca jest na wolności, a Brennan może wkrótce stać się celem jego ataku.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Emily Deschanel
jako Dr. Temperance 'Bones' Brennan  -
David Boreanaz
jako Special Agent Seeley Booth -
Michaela Conlin
jako Angela Montenegro -
Eric Millegan
jako Zack Addy  -
T.J. Thyne
jako Dr. Jack Hodgins -
Tamara Taylor
jako Dr. Camille Saroyan -
Jonathan Adams
jako Dr. Daniel Goodman
Zobacz także
- Kości: Mężczyzna z kością (18) - serial kryminalny - dziś, 2 kwietnia 7:20
- Kości: Mężczyzna w kostnicy (19) - serial kryminalny - dziś, 2 kwietnia 8:15
- Kości (46) - serial kryminalny - dziś, 2 kwietnia 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Kości: Przeszczep w dziewczynie (20) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 7:20
- Kości: Żołnierz w grobie (21) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 8:15
- Kości (47) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 20:00
- Kości: Kobieta w tunelu (16) - serial kryminalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 4:10
- Kości: Kobieta w otchłani (22) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 7:20
- Kości: Tytan na torach (1) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 8:15
- Kości (48) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 20:00